Антиплагіат

Цей веб-сайт представляє сервіс моніторингу і перевірки унікальності текстів в Інтернеті (http://findcopy.ru). Процедура перевірки унікальності текстів може також використовуватися для реалізації проектів типу “Антиплагіат”. Більш деталізований опис процедур і можливостей використання сервісу розглядається на вищезазначеному сайті. При виникненні запитань та наявності проблем застосування даного сервісу – прохання звертатися до адміністраторів веб-ресурсу ФІТМ.

Рекомендації: На веб-сайті сервісу перевірки унікальності текстів FindCopy представлена інтерактивна форма для заповнення текстового вікна для перевірки і є в наявності дві кнопки – “Очистити” та “Перевірити”. Процедура перевірки є тривіально простою – а) необхідно у вікно вставити попередньо скопійований для перевірки текст; б) натиснути кнопку “Перевірити”; в) зачекати на результат і г) при необхідності повторити процедуру, якщо текст для перевірки перевищує обмеження у 18000 символів (приблизно 9 сторінок звичайного тексту в редакторі Word). Обмеження кількості символів означає, що при необхідності перевірки на унікальність текстів більшого обсягу (напр., курсова робота – 25-30 стор., автореферат – 20 стор., дисертація – 200-250 стор.) процедуру потрібно повторити стільки разів, скільки виконуватиметься операція розбивки первинного тексту на складові. По завершенні часткових перевірок необхідно лише підрахувати усереднену оцінку з врахуванням змісту протоколів, якими сервіс супроводжує кожну операцію перевірки унікальності тексту. При оцінці результатних показників унікальності тексту загальна оцінка обчислюється згідно наведених в протоколі посилань на випадки першоджерел власно автора (які покращують оцінку унікальності) і посилань на сторонніх авторів і неавторські першоджерела (які погіршують оцінки унікальності). Протоколи системи FindCopy, приклади її використання, вигляд можливих оцінок та сертифікатів щодо проблематики плагіату наведені на веб-сайті “Аспірантура України” (http://aspirantura.org.ua/).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>