Дистанційне навчання

СДН Moodle університету (http://feo.asta.edu.ua/moodle) є відкритим програмним забезпеченням для створення і підтримки навчально-методичного контенту в Інтернеті, проведення практичних і лабораторних занять, форумів, чатів, організації тестування і роботи з електронними бібліотеками. Moodle – це вільно розповсюджувана, популярна, міжнародна платформа підтримки дистанційного навчання (http://www.moodle.org). Поточна статистика використання Moodle (http://moodle.org/stats): понад 87 тис. зареєстрованих Moodle web-сайтів, 73,4 млн. користувачів і 7,8 млн. дистанційних курсів на листопад 2013 року. На сьогодні каф. ІУОС НУДПСУ підтримує на платформі Moodle навчальний процес для більшості комп’ютерних дисциплін, які викладаються в університеті (понад 20 дисциплін).

Система дистанційного навчання “Прометей” (в мережі університету – http://10.10.28.156, в Інтернеті – http://pr.nusta.com.ua) використовується для створення і підтримки в Інтернеті освітньо-методичного середовища, орієнтованого на вивчення дисциплін. Увага! В даний час СДН “Прометей” тимчасово не підтримується каф. ІУОС  НУДПСУ для навчання !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>