Новини

Google активно працює над новим сервісом!

Google активно працює над новим сервісом, який отримав назву Inbox. Новий ресурс буде поєднувати службу Gmail, функціональність Google Now і інструменти для планування часу. Подробиці повідомило популярне видання Android Police.

    title5-605x480

    За даними видання, для нового сервісу буде використовуватися адресу inbox.google.com. Також будуть доступні відповідні утиліти для платформ iOS і Android.

    Експерти Android Police вважають, що Inbox буде саме незалежним від пошти Gmail додатком. При цьому у користувачів буде можливість використовувати облікові записи сторонніх сервісів.

    Серед нових функцій Bigtop варто відзначити можливість приховувати в інтерфейсі прочитані листи (функція Done) і відкладати прочитання вхідної кореспонденції (функція Snooze).

intro-product-520x366

    Можливість приховувати листи з каталогу «Вхідні» присутній і зараз – непотрібні листи переносяться в папку «Архів», залишаючись доступними, але не заважаючи роботі. Функцію Snooze використовують деякі поштові програми (наприклад, Mailbox і Acompli). Інструмент дозволяє користувачеві вказати, коли необхідно активувати повторне нагадування про лист.

    Функціонал Bigtop також дозволить формувати події в «Календарі», засновані на інформації з повідомлення. На основі вмісту в інтерфейсі можуть відображатися різні підказки (схожі на пропоновані сервісом Now).

Inbox_app.0-520x462

 

    В Bigtop розробники планують впровадити нові можливості роботи з вкладеннями. Окрім іншого, користувачі зможуть бачити мініатюри прикріплених до листа фотографій безпосередньо в списку листів, не відкриваючи лист.

    Навесні 2014 року в інтернеті були опубліковані скріншоти чергового оновлення інтерфейсу Gmail, опубліковані на популярному ресурсі Geek.com. Представники Android Police вважають, що створюваний сервіс буде зовні схожий на те, що можна побачити на знімках.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>