Поза категорією

Kinect – сенсорні технології

http://internsys.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/Kinect-200x113.pngЩо таке Kinect? Це ігровий “контролер без контролера”, створений для ігрової консолі xbox 360. Дуже простий у використанні, він повністю переносить Вас в ігровий світ.

Kinect забезпечений сенсором руху, який дозволяє задіяти в процесі гри все тіло повністю.

Введення в гру здійснюється завдяки відстеженню скелета. Тому, за будь-яких Ваших переміщень, сенсор без труднощів їх вловлює і з легкістю вводить Вас в гру.

Kinect забезпечений функцією запам’ятовування обличчя.

Крім того функція розпізнавання голосу, і неважливо, що це за шуми: включена музика, або звук голосно працюючого телевізора. Для цього в Kinect задіяні чотири мікрофони.

Отже, як же підготувати сенсор до гри? Для початку його необхідно правильно встановити. Для цього помістіть сенсор на висоті 0,6-1,8 м. від підлоги, на безпечну, міцну поверхню, уникаючи попадання сонячного світла. Крім того, пряме сонячне світло не повинно падати і на Вас. Не встановлюйте сенсор в безпосередній близькості від джерел, що виробляють вібрацію або шум, а так само не нахиляйте його вручну – його нахил регулюється автоматично.

Постарайтеся звільнити місце між гравцем і датчиком, що б ніщо ні заважало Вам насолоджуватися грою. Місце знаходження гравця залежить від кількості гравців. Один гравець повинен встати на відстань 1,8 метра, два – на відстань 2,4 метра. Приміщення для ігор повинно бути освітлене рівномірно.

Для початку використання Kinect, махніть рукою, нехай сенсор помітить Вас. Так само за допомогою рук Ви можете переміщати елементи і покажчики. Також, Ви можете використовувати в управлінні голос.

Існує можливість безкоштовного підключення Xbox LIVE, онлайнової розважальної служби Xbox, завдяки якій Ви зможете отримувати доступні фільми, нові пісні і персонажів до ігор, а так само Ви зможете насолоджуватися онлайн іграми з друзями по всьому світу.

Що ж робить Kinect таким особливим? По-перше, це його здатність до управління іграми всім тілом. Ви повністю занурені в гру, всі ваші дії будуть відображені. По-друге, всього лише за допомогою руху рук, Ви зможете відкрити свій аватар, ділитися своїми рухами. Ну і, по-третє – це широкий вибір ігор на будь-який смак і вік. Крім того, в Kinect існує батьківський контроль, що дозволяє батькам бути спокійними щодо того, у що грають Ваші діти.

Всі перераховані функції дозволяють сказати, що Kinect – це абсолютно новий світ розваг, що дозволяє повністю розчинитися в грі. Він занурить Вас у світ нових відчуттів, піднімає з дивана навіть найбільш ледачих гостей. З Kinect Ви забудете, що таке нудні вихідні, отримаєте нові враження, а різноманіття комплектів Kinect, дозволить вибрати саме Вас. Якщо у Вас вже є консоль, то на Ваш вибір надаються наступні комплекти. Kinect для Xbox 360, що дозволяє грати і розважатися без контролера.

Крім того різноманіття ігор для Kinect, дозволить Вам вибрати ту, яка буде ближче саме Вам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>