Конкурс Поза категорією

Новинка від Epson – відеоокуляри доповненої реальності Moverio BT-200

         Бінокулярні відеоокуляри Epson Moverio BT-200 – це унікальний гаджет, який поєднує в собі безліч останніх інноваційних розробок.

    За допомогою Moverio BT-200 з’являється можливість максимально ефективно використовувати додатки доповненої реальності і насолоджуватися 3D-контентом, перебуваючи в дорозі або будинку.

         Двоядерний процесор 1.2GHz, 1 Гб оперативної пам’яті і звук Dolby Digital Plus – це повне занурення в динаміку фільмів та ігор. Завдяки внутрішній пам’яті 8 ГБ на пристрій можна встановити велику кількість додатків і завантажувати мультимедійний контент. А підтримка карт пам’яті SD дозволяє збільшити об’єм пам’яті ще на 32 ГБ. Девайс оснащений ємнісною батареєю, тому пристрій може працювати до 6 годин без підключення до мережі.

           З детальною інформацію про новинку можна ознайомитися на сайті розробника.

   Важливо! Компанія Epson оголошує конкурс розробників програмного забезпечення на кращий додаток для відеоокулярів доповненої реальності Epson Moverio BT-200.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>